Zaufali nam m.in.

aktualności

Prognoza HR 2016: zaproszenie do badania

Szanowni Państwo,

6 lat temu, kiedy rynkiem wstrząsnęły turbulencje, diagnozowaliśmy dla Państwa gotowość firm i pracowników do poświęceń w imię utrzymania miejsc pracy. Dziś, w obliczu kolejnej dużej zmiany, chcemy zbadać, czy jednostki odpowiedzialne za zarządzanie zasobami ludzkimi zauważają poprawę sytuacji na rynku pracy i jeśli TAK, to jak zamierzają na nią reagować.                                  

Zapraszamy Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety badania pt. Prognoza HR 2016, której celem jest ustalenie priorytetów Działów HR w nadchodzącym okresie:

http://surveys.hrmpartners.pl/s3/Prognoza-HR-2016

Udział zajmie Państwu ok. 10 minut. W zamian otrzymają Państwo bezpłatny raport podsumowujący wyniki. Przygotowując raport posłużymy się danymi płacowymi z Działu Raportów Płacowych HRM partners i rekrutacyjnymi z firmy HRK, aby dać Państwu pełniejszy obraz roku 2016 z perspektywy zarządzania kapitałem ludzkim.

Badanie trwa do 20 listopada. Dla wszystkich osób, które wypełnią ankietę, przygotowaliśmy również pamiątkową nagrodę związaną z obchodami 15.lecia naszej firmy. Szczegółowe informacje – w ankiecie.

Zapraszamy!

PARTNER MERYTORYCZNY

 

PATRON MEDIOWYwróć